2-KURS BAKALAVRIAT TA’LIM YO‘NALIShLARI UCHUN YAKUNIY NAZORAT O‘TKAZISH JADVALI

  Fan nomi Yakuniy nazorat turi Sana Vaqti Guruh Talaba soni Audi-toriya *Nazoratchilar
Kompyuter injiniringi fakulteti
1. Xorijiy til Yozma 16.12.19 10:00 610-18 24 Katta majlislar zali A.Tadjiboyeva, U.Azimjonov,

R.Teshaboyev,

T.Abdullayev

611-18 27
612-18 27
613-18 23
614-18 24
615-18 23
640-18 22
617-18 30 228 S.Quvondiqova, D.Onarqulova
642-18 5
2. Ma’lumotlar tuzilmasi va algoritmlar Test 16.12.19 13:30 610-18 24 Katta majlislar zali M.Mannanov

U.Azimjonov,

R.Teshaboyev,

A.Xoitqulov

611-18 27
612-18 27
613-18 23
614-18 24
615-18 23
640-18 22
617-18 30 228 D.Onarqulova A.Abdulxamidov
642-18 5
3. Ma’lumotlar bazasi Yozma 17.12.19 10:00 610-18 24 Katta majlislar zali  A.Dilshodov

U.Azimjonov,

R.Teshaboyev, A.Xoitqulov

611-18 27
612-18 27
613-18 23
614-18 24
615-18 23
640-18 22
617-18 30 201 D.Onarqulova G.Raxmatova
642-18 5
4. Ochiq tanlov fan (Metrologiya va standartlashtirish) Test 17.12.19 13:30 611-18 27 326 O.Rayimjonova

Sh.Umarov

4. Ochiq tanlov fan (Biznes boshqaruv asoslari) Yozma 17.12.19 13:30 610-18 24 Katta majlislar zali M.Bo‘taboyev,

U.Azimjonov,

R.Teshaboyev,

T.Abdullayev

612-18 27
613-18 23
614-18 24
615-18 23
617-18 30
4. Ochiq tanlov fan (Xayot faoliyati xavfsizligi) Yozma 17.12.19 13:30 640-18 22 201 S.Sobirov, D.Onarqulova
642-18 5
5. Kiber xavfsizlik asoslari Test 18.12.19 10:00 610-18 24 Katta majlislar zali

U.Azimjonov,

R.Teshaboyev, A.Xoitqulov

611-18 27
612-18 27
613-18 23
614-18 24
615-18 23
640-18 22
Kiber xavfsizlik asoslari Test 18.12.19 10:00 617-18 30 201 D.Onarqulova D.Tojimatov
642-18 5
6. Elektronika va sxemalar1 Test 19.12.19 10:00 610-18 24 Katta majlislar zali U.Xudoynazarov

U.Azimjonov,

R.Teshaboyev, T.Abdullayev

611-18 27
612-18 27
613-18 23
614-18 24
615-18 23
640-18 22
617-18 30 228 D.Onarqulova U.Iskandarov
642-18 5
Telekommunikatsiya texnologiyalari va kasb ta’limi fakulteti
1. Xorijiy til Yozma 16.12.19 10:00 630-18 23 B 205 Z.Jo‘rayeva,

Sh.Umarov

631-18 24
620-18 17 B 101 M.Qosimova,

N.Tolipov

650-18 23
651-18 21 A 208 M.Mo‘minova, F.Mamaroziqov
652-18 22
653-18 24
622-18 5 B 102 Z.Yunusov, Sh.Elchiboyeva
632-18 14
654-18 19
2. Ma’lumotlar tuzilmasi va algoritmlar Test 16.12.19 13:00 630-18 23 B 205 Sh.Umarov

E.Kodirov

631-18 24
620-18 17 B 101 N.Tolipov N.Mamadaliyev
650-18 23
651-18 21 A 208 F.Mamaroziqov I.Sobirjonov
652-18 22
653-18 24
622-18 5 B 102 Sh.Elchiboyeva A.Abdulxamidov
632-18 14
654-18 19
3. Ochiq tanlov fan (Metrologiya va standartlashtirish) Test 17.12.19 10:00 630-18 23 B 205 Sh.Umarov

O.Rayimjonova

631-18 24
3. Ochiq tanlov fan (Biznes boshqaruv asoslari) Yozma 17.12.19 10:00 620-18 17 B 101 N.Tolipov

I.Rustamov

650-18 23
651-18 21 A 208 F.Mamaroziqov

M.Bo‘taboyev

652-18 22
653-18 24
3. Ochiq tanlov fan (Metrologiya va standartlashtirish) Test 17.12.19 10:00 622-18 5 B 102 Sh.Elchiboyeva

R.Nuriddinova

632-18 14
654-18 19
4. Ma’lumotlar bazasi Yozma 17.12.19 13:00 630-18 23 B 205 Sh.Umarov  M.Burxonova
631-18 24
620-18 17 B 101 N.Tolipov

G‘.Po‘latov

650-18 23
651-18 21 A 208 F.Mamaroziqov S.Nematova
652-18 22
653-18 24
622-18 5 B 102 Sh.Elchiboyeva G.Raxmatova
632-18 14
654-18 19
5. Kiber xavfsizlik asoslari Test 18.12.19 10:00 630-18 23 B 205 Sh.Umarov

J.Mirzayev

631-18 24
620-18 17 B 101 N.Tolipov

Sh.G‘aniyeva

650-18 23
651-18 21 A 208 F.Mamaroziqov U.Xudoynazarov
652-18 22
653-18 24
622-18 5 B 102 Sh.Elchiboyeva D.Tojimatov
632-18 14
654-18 19
Elektronika va sxemalar1 Test 18.12.19 10:00 630-18 23 B 205 Sh.Umarov, Sh.Ergashev
631-18 24
620-18 17 B 101 N.Tolipov, S.Yunusov
650-18 23
651-18 21 A 208 F.Mamaroziqov, A.Komilov
652-18 22
653-18 24
622-18 5 B 102 Sh.Elchiboyeva, G.Jo‘rayeva
632-18 14
654-18 19

Fanlar bo‘yicha apellatsiya komissiyalari:

  1. Kiberxavfsizlik asoslari
  • Qo‘ldoshev – Axborot xavfsizligi kafedrasi mudiri;
  • Turdimatov – Axborot xavfsizligi kafedrasi dotsenti;
  • Teshaboyev – Ta’lim sifatini nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i.
  1. Xorijiy til 3
  • G‘aniyeva – O‘zbek tili va adabiyoti kafedrasi mudiri;
  • Yunusov – O‘zbek tili va adabiyoti kafedrasi assistenti;
  • Teshaboyev – Ta’lim sifatini nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i.

 

  1. Elektronika va sxemalar1
  • Rayimjonova – Telekommunikatsiya injiniringi kafedrasi mudiri;
  • Iskandarov – Telekommunikatsiya injiniringi kafedrasi katta o‘qituvchisi;
  • Teshaboyev – Ta’lim sifatini nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i.

 

  1. Ma’lumotlar tuzilmasi va algoritmlar
  • Abduqodirov – Axborot texnologiyalari kafedrasi mudiri;
  • Xalilov – Axborot texnologiyalari kafedrasi dotsenti;
  • Teshaboyev – Ta’lim sifatini nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i.

 

  1. Ma’lumotlar bazasi
  • Djalilov – Kompyuter tizimlari kafedrasi mudiri;
  • Rasulov – Kompyuter tizimlari kafedrasi katta o‘qituvchisi;
  • Teshaboyev – Ta’lim sifatini nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i.

 

  1. Ochiq tanlov fan
  • Bo‘taboyev – O‘zbek tili va adabiyoti kafedrasi professori
  • Sobirov – Tabiiy fanlar kafedrasi mudiri
  • Raymijonova – Telekommunikatsiya injiniringi kafedrasi mudiri;
  • Teshaboyev – Ta’lim sifatini nazorat qilish bo‘limi boshlig‘i;
  • Onarqulova – Monitoring va ichki nazorat bo‘limi boshlig‘i.

  

Fanlar bo‘yicha test shaklida o‘tkazilgan yakuniy nazoratlarni tekshiruvchi xodimlar ro‘yxati:

  • Orifjonov – Xalqaro hamkorlik bo‘limi boshlig‘i;
  • Rayimov – Yoshlar bilan ishlash, ma’naviyat va ma’rifat bo‘limi boshlig‘i;
  • Husanova – Buyurtmalarni shakllantirish, bitiruvchilarni ishga taqsimlash va monitoring bo‘limi boshlig‘i;
  • Tolipov – O‘quv-uslubiy bo‘lim uslubchisi;
  • Azimjonov – Ta’lim sifatini nazorat qilish bo‘limi uslubchisi;
  • Mamaroziqov – TTKT fakulteti dekan o‘rinbosari;
  • Abdullayev – KI fakulteti dekan o‘rinbosari;
  • Mamadaliyev – Axborot texnologiyalari kafedrasi katta o‘qituvchisi;
  • Tillavoldiyev – Dasturiy injiniringi kafedrasi assistenti.