Musobaqani Yoshlar masalalari va ma’naviy-marifiy ishlar bo’yicha direktor o’rinbosari A.Kadirov barcha ishtirokchilarga omad tilagan holda musobaqani ochib berdi.Read More
Muhammad al-Xorazmiy nomidagi Toshkent axborot texnologiyalari universiteti Farg’ona filialining 2-4-bosqich talaba-qizlari bilan “Xotin-qizlarni tayziq va zo’rovonlikdan himoya qilish” mavzusida seminar-trening tashkil etildi. Seminarda Xotin-qizlarni tayziq va zo’rovonlikdan himoya qilish to’g’risidagi qonun bilan tanishtirildi va filial psixologi N.Mo’minova tomonidan so’rovnoma o’tkazildi.Read More
Yig’ilishni Yoshlar masalalari va ma’naviy-marifiy ishlar bo’yicha direktor o’rinbosari A.Kadirov ochib berdi.Barcha talaba qizlarni yurtboshimiz tomonidan xotin-qizlarga yaratilgan sharoitlar bilan tanishtirdi. Tadbir davomida Xotin – qizlar maslahat kengashi raisi G. Jo‘rayeva, filial psixologi N.Mo’minovalar ishtirokidaTalaba qizlarni tadbirlarga jalb qilish va iqtidorlarni aniqlash.Talabalar turar joyida va ijarada istiqomat qilayotgan talaba qizlarni ro‘yhatini shakllantirish.Talaba qizlar orasida “Mohir...Read More